امین گرافیک
طراحی وب و گرافیک
09364122500

ساخت تیزر و فیلم

::: ساخت تیزر و فیلم تبلیغاتی

ساخت تیزر و فیلم تبلیغاتی می تواند با هدف تبلیغات و یا ارائه گزارش از عملکرد باشد. و بسته به هدف مدت، نحوه ی فیلم برداری، افکت های مورد استفاده و تدوین فیلم متفاوت است. برای موفقیت فیلم ساخته شده نیاز به وجود یک تیم کارگردانی خوب و تجهیزات با کیفیت است که ما تضمین انجام را به شما می دهیم.

 

::: درباره ساخت تیزر های تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی معمولا کوتاه تر از فیلم صنعتی بوده و از افکت های انیمیشنی و کامپیوتری بیشتر در آن استفاده می شود. نقش تبلیغاتی در ساخت تیزر پر رنگ تر است و اکثرا مستند گونه نیستند. و تلاش می شود در زمان کوتاهی توجه مخاطب جلب شود و نام برند یا کسب کار شما را در ذهن ماندگار کند. تیزرهای تبلیغاتی به خاطر کوتاه تر بودن زمان و عدم نیاز به تجهیزات فیلم برداری از هزینه تولید پایین تری برخوردارند.

 

::: درباره فیلم های صنعتی:

معمولا فیلم های صنعتی، نوعی فیلم تبلیغاتی مستند هستند که به منظور معرفی فعالیت های مختلف در واحد های صنعتی و کارخانجات ساخته می شوند. فیلم های صنعتی بیشتر دارای محتوای فنی، آماری و اطلاعاتی می باشند. یک فیلم صنعتی می تواند با مضمون های متفاوتی ساخته شود: معرفی و آشنایی با خط تولید یک کارخانه، فرایند تحقیقاتی یک پروژه، ویژگی های محصولات تولیدی، گزارش عملکرد فنی یک مجموعه صنعتی، گزارش عملکرد مالی یک شرکت یا موسسه، معرفی یک مجموعه صنعتی یا خدماتی به مشتریان، ارائه ویژگی های ریز محصولات، روند پیشرفت یک پروژه ساختمانی و نمایش بزرگی کار و کاربردهای متنوع و مختلف دیگر.

 

::: مخاطب فیلم های صنعتی:

فیلم های صنعتی معمولا برای ارائه و نمایش در نمایشگاه ها، سمینارها و کنفرانس ها، وبرای ارائه به رده های بالاتر مدیریتی و تصمیم گیری، ارائه به نمایندگی ها و مشتریان، و همچنین پخش در شبکه های تلویزیونی و ویدیوئی ساخته می شوند. و می تواند هدف تبلیغاتی و یا گزارشی داشته باشد.

 

::: ما برای ساخت و تدوین انواع فیلم های مستند، تبلیغاتی، تیزر، کلیپ و ... در کنار شما هستیم :::